Європейсько-Український Центр Молодіжної Політики

 

Місія:

одночасно консультувати відповідні українські міністерства,
інші адміністративні органи та залучати молодь України до розробки молодіжної політики, її реалізації та оцінки. 

 

Україна успадкувала безліч проблем у сфері молодіжної політики та молодіжних програм. У зв’язку зі зменшенням кількості населення, поганими умовами для демографічного та соціального вдосконалення, низьким загальним коефіцієнтом народжуваності, проблемами з неблагополучними сім’ями, зростаючим рівнем бідності, поширенням еміграції, діти та молодь в Україні є найбільш вразливою групою, яка підпадає під соціальну ізоляцію. У контексті сучасного процесу активних економічних та політичних змін молоді люди – майбутнє нації – заслуговують на нашу особливу увагу.

На даний час існують особливі потреби:

 1. у модернізації доступу до освіти;
 2. перегляді практик ЄС у сфері досліджень, політик та практик у контексті Східного Партнерства;
 3. підтримці демократичної платформи та змін для молодих генерацій;
 4. піднятті на порядок денний актуальних проблем – таких як бідність, яка торкається дітей та молодих людей, насилля та позбавлення громадянських прав, не інтегрованість молодих людей-мігрантів, безробіття серед молоді, наркозалежність та злочинність.
 

 

Європейсько-Український Центр Молодіжної Політики в Києві пропонує вирішити вище зазначені проблеми двома шляхами:

 • Як центр обміну досвідом та навчання, з метою розширення та модернізації української молодіжної політики, у тісній співпраці з державними, навчальними та неурядовими організаціями – на національному та міжнародному рівнях.
  Європейсько-Український Центр Молодіжної Політики в Києві має на меті об’єднати науковців, досвідчених практиків у сфері молодіжних програм, політиків, законодавців, неурядовий сектор з метою обміну досвідом на рівні експертів.
   
 • Як платформа для залучення молоді, через процеси залучення молоді та дискусійні форуми.
  Висуваючи шляхи вирішення проблем та активно реагуючи на потреби молодіжної політики, Європейсько-Український Центр Молодіжної Політики в Києві допоможе закласти фундамент для соціально-економічного прогресу та стабільності серед молодих людей.