July 7, 2017

Форум "Пульс України"

Пульс України

Форум

Девіз:                         Міжсекторальне лідерство на шляху до конструктивного суспільства 

Дата проведення:    20-21 жовтня 2017 року

Місто проведення:  Київ

Місце проведення:  20 жовтня - конференц-зала "Admiral Hall", вул. Хрещатик 7/11
                                    21 жовтня - Центр "Наші діти", просп. Павла Тичини, 28Б, Київ


Теми форуму:

  1. Кібербезпека, пропаганда і фейкові новини: виклик ліберальній демократії

  2. Просування демократії: чи може ЄС протидіяти відродженню націоналізму?

  3. Добросусідство: роль та вплив України в регіоні

  4. Розбудова економіки: зміцнення середнього класу та моральності суспільства

  5. Суспільний договір: відносини між державою та суспільством

 

20-21 жовтня 2017 року Центр вивчення демократії (ЦВД) - проект, заснований Німецько-Польсько-Українським Товариством (НПУТ) та реалізований у співпраці з Європейсько-Українським Центром Молодіжної Політики за щедрої підтримки Федерального Міністерства закордонних справ Німеччини - запрошує на Форум "Пульс України".

Зараз, коли Європа живе в часи невизначеності та зростаючого антилібералізму у багатьох країнах, метою нашого Форуму є об'єднати молодих міжсекторальних лідерів, новаторів ідей, для сприяння розвитку конструктивного демократичного суспільства. В НПУТ ми віримо, що зможемо досягти позитивних змін шляхом міжсекторального діалогу та співпраці, які дозволяють нам відчувати пульс країни та, відповідно, сприяти її розвитку та модернізації.

Форум проводиться в рамках програми ЦВД, в якій брали участь 29 дослідників разом з двома старшими дослідниками. Протягом восьми місяців проводились висококваліфіковані та поглиблені щомісячні робочі зустрічі, науково-дослідницькі роботи, а також масштабні громадські ініціативи у сфері освіти, дистанційного навчання та участі молоді в політиці на низинному рівні.

Україна є країною, що рухається, старанно прагнучи подолати минуле та створити умови для стабільного демократичного майбутнього. Вона є на передовій лінії боротьби за об'єднану Європу і має справу зі збройним конфліктом на своїй території. Форум буде висвітлювати виклики та успіхи та сприяти динаміці позитивних змін.

Учасниками форуму є молоді політики, громадські лідери, журналісти, науковці та підприємці з України та інших країн, а також донори, дипломати та лідери міжнародних організацій та представництв в Україні.