June 19, 2017

Закриття першого академічного року у Центрі вивчення демократії

Перший навчальний рік пілотного проекту Центру вивчення демократії закінчився. У суботу 17 червня в центрі "Наші діти" відбулася фінальна робоча зустріч.

Завершення академічного року ЦВД відкрила привітальними словами Барбара-Марія Монхайм, голова Німецько-Польсько-Українського товариства. Пані Монхайм говорила про те, як вони хотіли, щоб Центр "Наші діти" став місцем для молоді, де вона зможе навчатися у професіоналів, обмінюватися ідеями та створювати власні проекти, які сприятимуть демократичному, економічному та культурному розвитку їхніх країн. Саме тому створення постійного місця для академічної соціально-політичної освіти та підготовки молодих активістів - це чудовий проект.

У своєму виступі Його Величність посол Німеччини в Україні доктор Ернст Райхель заявив, що новий проект Центру вивчення демократії був успішним з самого початку.

Одна із слухачів, Юлія Куликова, поділилася своїм досвідом від перших рук та подякувала всім, хто зробив цей проект можливим.

Закриття академічного року почалося з панельної дискусії "Проти всіх факторів? Європейське та трансатлантичне майбутнє України", основною темою якої були головні тенденції інтеграції України із Заходом. Особливу увагу було приділено імпульсу України для зміни суспільства та державних реформ. Учасниками колегії стали доктор Ернст Райхель - посол Німеччини в Україні, Джон Гербст - директор, Dinu Patriciu Eurasia Center, Атлантична рада, колишній посол, а також професор Ульріх Шлі - кафедра дипломатії факультету міжнародних відносин Андрашського університету в Будапешті.

Під час панельної дискусії учасники обговорили найважливіші кроки, які Україна та її партнери повинні здійснити, щоб зробити відносини більш ефективними в ці бурхливі часи. Всі доповідачі були одностайні в тому, що Україна досягла значного прогресу. Деякі учасники зазначили, що судова реформа є дуже важливою реформою на шляху реформування України.

Після обіду керівник проекту доктор Ірина Черниш виступила із доповіддю, під час якої вона розповіла про успіхи проекту.

Крім того, всі робочі групи мали зробити остаточні доповіді про роботу, яку вони виконували протягом восьми попередніх місяців. Хоча презентації були остаточними, проект ще не закінчився. ЦВД буде організовувати форум громадянського суспільства в жовтні. Ми сподіваємось побачити вас найближчим часом!

Програму зустрічі (англійською) ви можете знайти тут.

Більше фото тут.

 

Репортаж телекомпанії "ЕспрессоТВ":