Завершена подія

Oct 12, 2015

Вистава «По інший бік сонця» в Театрі ім. І.Франка

Від імені Німецько-Польсько-Українського Товариства в Україні маємо честь Вас запросити на благодійну дитячу виставу «По інший бік сонця»!

Вистава є підсумком нашої річної роботи над соціально-культурною програмою «Включення», що реалізується на базі Центру захисту дітей «Наші діти». Головні виконавці – діти, що опинились у складних життєвих обставинах, та їх талановиті однолітки.

Режисером і сценаристом цього дійства стала заслужена артистка Польщі Олена Леоненко-Гловацька. Вистава основується на ілюстраціях чеського дитячого казкаря Степана Завреля до книги “Sole Retrovato”.

Підтримайте наших юних акторів 12 жовтня 2015 о 19:00 у Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка за адресою: м. Київ, площа Івана Франка, 3.

Прохання підтвердити Вашу участь до 5 жовтня за телефоном: 067 463-80-10, або електронною поштою oksana.kalina@gpu-society.org.

У рамках заходу також відбудеться фотовиставка та презентація книги, що висвітлює досягнення дітей у ході реалізації програми «Включення», а також невеликий ярмарок виробів, які діти з Центру «Наші діти» виготовили власноруч.

Назад